Burun estetiği doktoru seçiminizde, kulaktan duyumlar üzerinden hareket eden, üçüncü şahısların fazla etkisinde kalmamalısınız. Bireysel seçimleri, deneyimleri mutlaka dikkate alın. Tanıdık, çevre, eş, dost referansına rağmen hala doğru doktoru bulamadığınızı düşünüyorsanız o halde yapmanız gereken; bilgi ve teknolojinin hemen yani başınızda olduğu internet dünyasını kullanarak doğru adresi bulmanız. Elbette arama motorlarına doğru kelimeleri yazarak yüzlerce site ve doktora ulaşıyor olacaksınız. İşte tam da bu noktada işler daha fazla sarpa sarıyor. Burada size düşen, bu bilgi sarmalında doğru ipi bulup çekmek ve doğru hekimi bulmak.

Bence insan ünlü de olsa sade vatandaşta olsa burun estetiği ameliyatı olmak için burun estetiği doktoru tercihini bilinçli yapmalı. Dizi filmlerin ve gençlik programlarının sayısının hızla arttığı, sosyal medya da herkesin selfie çekerek ilgi odağı olmaya çalıştığı bir dönemde insanların burun estetiği olmak için soluğu burun estetiği doktorunda alması gayet doğal. Her sosyal çevreden hastalarım var. İş adamı, öğrenci, dizi oyuncusu, doktor vb gibi.

Burun estetiği ameliyatlarında uzmanlaşmış doktorları tercih edin

Estetik ameliyat ile birlikte burnunuzda bulunan fonksiyonel problemlerin (burun tıkanıklığı, nefes alamama, burun kanaması, geniz eti ve bademcik sorunu, sinüzit rahatsızlığı vb.) çözülmesini de istiyorsanız doktor tercihinizi ona göre yapınız. Burun estetiği ameliyatlarını hem Kulak Burun Boğaz – Baş ve Boyun Cerrahları hem de Plastik Cerrahlar yapmaktadır.

Burun Estetiği

Burun estetiği, burun anatomisinin detaylı incelenmesi sonrasında, kişinin beklentileri ve taleplerininde göz önüne alınarak, yüzlerine olabilecek en uygun şekilde burunlarının yeniden şekillendirilmesi ameliyatıdır.

Genel sağlığınız yerinde, spor yapıyor, sigara içmiyor, 20-40 yaşlarında iseniz ameliyat sonrası doktorunuzun verdiği bakım önerilerinizi güzelce uyguluyorsanız burun estetiği sonrası 4-5 gün içinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Ancak iş konusunda çok acil bir durumunuz yok ise size tavsiyem vücudunuza 1 haftalık iyileşme dönemi için izin vermeniz. Hekiminizle buluşmadan önce burnunuzda sizi mutlu etmeyen ve değişmesini istediğiniz özellikleri çok iyi anlamaya çalışın. Hekiminizden bu sorunlara benzer özelliklerdeki hastalarını göstermesini rica edin. Hekiminizin bu konulardaki görüşlerini sorun.

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Oy verildi, Ortalama: 5,00)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts

Görüşleriniz biz için değerlidir

Fotoğraf Analizi

×
Randevu Al

×
Doktorumuza Sorun

×