Gk Tanıyalım

Ameliyat kararı kendinize dair bir iç-yolculuktur,

Bu yolculuğa adım atarken çok iyi düşünmelisiniz.

Gürkan Kayabaşoğlu, ‘’Önce sağlık’’ prensibini çok önemsemektedir. Bir hekimin her şeyden önce hastalarının temel sağlığını korumasını öğütleyen Hipokrat yeminine sıkı sıkıya bağlıdır.

Gürkan Kayabaşoğlu, almış olduğu tüm eğitimini ve bilimsel çalışmalarını insan vücudunun sadece bir bölgesine yani yüz’e yoğunlaştırmıştır. Sadece yüz bölgesinin ameliyatlarını yapmaktadır. Bu nedenle de Sağlık Bakanlığı Tarafından kendisine ‘’Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi’’ Uzmanlık diploması verilmiştir.

Ameliyat tecrübesi ise bambaşka bir konudur ve diğer tüm el sanatlarında olduğu gibi cerrahi sanatında da tecrübe çok önemlidir. Gürkan Kayabaşoğlu cerrahi eğitimini dünyanın önde gelen kliniklerinde, yaşadığı dönemin otörleri olarak kabul edilen yabancı ve Türk hocalarından almıştır.

https://gurkankayabasoglu.com/gurkan-kayabasoglunun-yurtdisi-egitimleri/

Gürkan Kayabaşoğlu, Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından Türkiye’nin seçilmiş ve kabul edilmiş Resmi Fellow’u (Üst ihtisas eğitimi alan hekim)’dur.

Tıp ve cerrahi alanında sürekli yenilikler oluşmaktadır. Gürkan Kayabaşoğlu da tıptaki gelişmelere bilimsel katkılarda bulunmaktadır. Gürkan Kayabaşoğlu’nun bulduğu-uyguladığı ve tarif ettiği ardından Dünyanın saygın bilimsel dergileri olarak kabul edilen tıp dergilerinde yayınlanmış 7 farklı cerrahi teknik bulunmaktadır. Yapmış olduğu bilimsel çalışmaları ile bir çok Türkiye derecesi ve ödülleri bulunmaktadır.

https://gurkankayabasoglu.com/gurkan-kayabasoglunun-ozgecmisi/

30’un üzerinde yabancı bilimsel makalesi ve 20’nin üzerinde ulusal bilimsel makalesi bulunmaktadır.

2009 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş boyun cerrahisi uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra yapmış olduğu bilimsel çalışmaları takdir edilmiş, akademik çalışmalarına üniversitede devam etmiş ve ardından 2015 Ekim ayında Doçent ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Estetik Burun ve Yüz cerrahisi konusundaki tüm yenilikleri ve bilimsel yayınları yakından takip eden Gürkan Kayabaşoğlu dünyanın birçok değişik ülkesinde düzenlenen uluslararası kongrelere konferans vermek için her yıl davet almaktadır.

Gürkan Kayabaşoğlu, 2005 yılından beri Yüz Plastik Cerrahi Derneği’nin bir üyesidir, ayrıca derneğin Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmaktadır

Düzenlendiği ilk yıldan itibaren, Yüz Plastik Cerrahi Okulu’nda eğitmen hoca olarak görev yapmaktadır. Bu okulda her yıl yapılan başvurular arasından seçilen 10-15 uzman hekime Yüz Plastik Cerrahisi ameliyatları (Yüz Germe, Rinoplasti, Otoplasti, Cilt Tümörleri, Flep ve Greftler, Göz Kapağı Estetiği, Çene Ucu Estetiği) hakkında eğitimler verilmektedir.

Start typing and press Enter to search

Fotoğraf Analizi

  ×
  Randevu Al


   ×
   Doktorumuza Sorun

    ×
    Photo

     ×
     Appointment


      ×
      Ask Question

       ×
       Vereinbaren Sie einen Termin


        ×
        Stellen Sie eine Frage

         ×
         Fotoanalyse

          ×

          Messenger

          Doktora Sor

          WhatsApp

          Şimdi Ara