Bundan 15 yıl önce çekildiğiniz fotoğraftaki halinize dönmek istemez misiniz?

Bu soruya hemen herkes ‘evet’ yanıtını verecektir. Peki ama nasıl?

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ve sosyal platformların günbegün artması, artık insanları daha çok sosyalleşmeye itiyor ve bireyselleşme denen kavram her geçen gün güç kazanıyor.

İnsanlar, dış görünüşüne daha çok önem verirken, yıllar geçmesine rağmen kimse yaşlanmak istemiyor. Bu durum, doğal olarak yüz germe ameliyatlarına olan talebin artmasına neden oluyor. Peki kim olduğundan 15 yaş daha genç görünmek istemez ki? Doğal yüz germe ameliyatı ile bu mümkün…

Yüz Germe Ameliyatı Olmak Demek Ağzınızın Açılması, Yüzünüzün Çekilmesi Demek Değildir!

Bundan 10 yıl önce sıkça rastladığımız ‘hokka burunlu’ ve konuşurken mimiklerini bile kullanamayan insanlar yerine, artık hem operasyonlar ile gençleşen hem de buna rağmen gayet doğal görünen hastalarımız var. Toplumda bilinenin tam aksine yüz germe ameliyatı olmak demek ağzınızın açılması, yüzünüzün çekilmesi demek anlamına gelmemekte.

Sizin İçin Dünyayı Değiştiremiyoruz Fakat Sizin Dünyanızı Değiştiriyoruz…

Doğal yüz germe ameliyatı olmaya karar verirken, konusunda uzman emin ellere yüzünüzü emanet ederseniz alacağınız sonuçlar da son derece tatmin edici ve doğal olacaktır. Ben bir cerrah olarak, yüz germe ameliyatı için başvuru yapan hastaların her birine aynı hassasiyetle yaklaşıyorum ve bu operasyonları bir sanat eseri inşa etmeye benzetiyorum.

Belki de, hastalarımın nezdinde ben bir zaman makinesiyim ve onları 15 yıl öncesinde çekildikleri fotoğraftaki hallerine döndürüyorum. Aynaya baktığında mutsuz olan, hissettiği gibi görünmeyen hastalarımız bize gelerek daha genç, daha mutlu yaşamak istediklerini, yıllara yenilmek istemediklerini belirtiyorlar.

Bilinmelidir ki yüz germe ameliyatı, tüm estetik ameliyatlar içerisinde en büyük değişimi yaratan ameliyattır. Biz de bu değişim ile gençleşmek isteyen insanların dünyasını değiştiriyoruz, onları sosyal hayata yeniden adapte ediyoruz.

6 Saate Kadar Süren Bir Ameliyat!

Yüz germe ameliyatı için bir kaç farklı yöntem uygulanmaktadır. Yöntemin seçimi; hastanın sağlık durumu, yaşı, cinsiyeti, hastanın yüzünün yaşlanma derecesi, cildinin durumu ve anatomik yüz yapısının özellikleri detaylıca gözden geçirilerek yapılıyor.

Hastanın yaşlanma ve sarkma derecesine göre de ameliyatın genişliğine karar veriliyor. Tüm estetik ameliyatlarda olduğu gibi, yüz germe ameliyatlarında da her hastaya özel ameliyat planlaması yapılmalıdır. Bu ameliyatların 6 saate kadar sürdüğünü ve insanın kendine yapacağı en güzel yatırımlardan biri olduğunu söyleyebilirim.

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy verilmedi.)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts

Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Start typing and press Enter to search

Fotoğraf Analizi

  ×
  Randevu Al


   ×
   Doktorumuza Sorun

    ×
    Photo

     ×
     Appointment


      ×
      Ask Question

       ×
       Vereinbaren Sie einen Termin


        ×
        Stellen Sie eine Frage

         ×
         Fotoanalyse

          ×

          Messenger

          Doktora Sor

          WhatsApp

          Şimdi Ara