Ameliyatsız yüz germe ultrasound yani ses dalgaları ile uygulandığı bölgede cildin alt tabakalarında oluşturduğu enerji ile yenilenme ve ciltte gerilme sağlar.

Ameliyatsız yüz germe işlemleri ile henüz ciddi bir operasyona hazır olmayanlar, yaşlanma izlerini ve sarkmaları silebilecek. Thermage, VShape, ClearLift, Ulthera, Scarlet, Mezolifting-Vitamin Enjeksiyonları ve Dolgu yüz uygulamaları ameliyat olmadan, daha genç görünüm sağlamak için cildin sıkılaştırılmasına ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur.

Her ne kadar hala yer çekimine karşı uygulanan yöntemlerde neşter önceliğini korusa da, artık birçok kişi yüz germe işlemlerinde cerrahi yöntemlerin yerini tutacak basit uygulamaları tercih etmektedir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen medikal uygulamalar her geçen gün daha popüler olmaktadır. Etkisini kısa sürede görebileceğiniz, yüzdeki derin kırışıklıkları yok etmekte en etkili yöntemlerden, hyalüronik asitten faydalanmaya devam ediyoruz. Ancak medikal estetik dünyasındaki teknoloji yöntemlere ilerledikçe ameliyatsız yüz germede alternatif tedavilerle mümkün.

Ameliyatsız yüz germe uygulamalarına örnek vermek gerekirse yüz germe için özel olarak geliştirilmiş özel PDO ipleri kullanılarak uygulanan Ultra Matrix Tekniği, Örümcek Ağı tekniği, Altın Üçgen, Ulthera, Scarlet, U-Therapy vb. gibi teknikler ve uygulamalar verilebilir. Güzelleşmek isteyen ve ameliyat korkusu olan yada ameliyat için yeteri kadar vakti olmayan kişiler için çok uygun bir yöntem. Bu tekniğin en önemli özelliği işlemin öğlen arası bile 10-15 dk gibi kısa bir süre gerçekleştirilerek hemen sonuç alınabilmesi, diğer ameliyatlarda olan şişlik, morluk, iş gücü kaybına neden olmaması ve herhangi bir iz kalma durumunun söz konusu olmamasıdır. Yalnız seçilmiş hastalara yapılabilmektedir. Cilt tonu iyi olan, daha ciltte sarkma gelişmemiş ancak ciltaltı dokuların sarkması ile yaşlı görünümün ortaya çıkmaya başladığı hastalar bu teknik için en uygun adaylardır. Yüzün sarkan bölgeleri tespit edildikten sonra, bu teknikte tamamen eriyebilen polidiakson dediğimiz sütür materyalleri yada erimeyen sütürler kullanılarak sarkan bölgelere tekrardan germe yada dolgun görünüm verilir. Eriyen sütür materyallerinin kullanıldığı tekniğe Happy Lift denilirken, erimeyen materyallerin kullanıldığı tekniğe ise Askılama / İple Asma tekniği denir. Ofis ortamında yapılabilen bu prosedürlerin etkisi hemen görülürken, hastanede yatış ya da herhangi bir narkoz almayı gerektirmez.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Ameliyatsız Yüz Germe FiyatlarıAmeliyatsız yüz germe fiyatları, başta işlemin yapılacağı hastaneye bağlı olmak üzere, kişinin sigortasının olup olmamasına ve sigortasının bunu karşılayıp karşılamamasına göre değişmektedir. Maliyetlerde en çok etkili olan, kişinin operasyonu hangi hastanede geçirmek istediğidir. Bir operasyonda en önemli husus ameliyat sonucunun hastayı tatmin etmesidir. Maliyetler tabiî ki önemlidir ama her zaman ikinci planda düşünülmelidir.

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Oy verildi, Ortalama: 4,80)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts

Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Fotoğraf Analizi

×
Randevu Al


×
Doktorumuza Sorun

×
Gürkan Kayabaşoğlu VideoAmeliyat Sonucu Dudak Isırtıyor