Bir insanın kendine yapabileceği en büyük hediye yüz germe cerrahisi olacaktır. Yüz germe ameliyatı olanların diğer estetik ameliyatlarla karşılaştırıldığında farklı bir özelliği vardır. Bu beğenmeme ya da değiştirme cerrahisi değildir. Aslına bakarsanız kendini seven insanların, kendiyle mutlu olan insanların olduğu bir ameliyattır. Bu açıdan diğer estetik ameliyatlardan ayrılıyor. Kendi yüzündeki eskiyi arayan ve ona yeniden kavuşmak isteyen insanların ameliyatıdır.

Dolayısıyla tamamen sağlıklı bireylerin talep ettiği bir şeydir. Bu ameliyatı ben mümkün oldukça daha erken yaşlarda olmayı tavsiye ediyorum. Amerika’daki yüz germe ameliyatlarının ortalama yaşı 50’li yaşlardır. Türkiye’de ise 60’lı yaşlardır.

İnsanın yaşı kaç olursa olsun aynaya baktığı zaman kendini aynada gördüğünden daha genç hissediyorsa, hissettiği yaşta olmak istiyorsa aslında yüz germe ameliyatı için adaydır diyebiliriz. Burada matematiksel yaşları aslında çok konuşmamak gerekir. Bu tamamen insanın içinden gelen bir taleptir. Dolayısıyla bazen 35’tir, bazen 75’tir. Ama her yaştaki insanın anatomik yaşlanması farklı olacaktır. Dolayısıyla yapılacak işlem de farklı olacaktır.

İnsan yüzünü birlikte inceleyelim mi? => https://gurkankayabasoglu.com/insan-yuzu-simetrik-mi/

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy verildi, Ortalama: 5,00)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts
Showing 2 comments
  • günnur uçar
    Cevapla

    merhaba yüz germe için ortalama bir fiat verebilirmisiniz..

  • Meltem Düzcan
    Cevapla

    Gürkan bey ne kadar güzel anlatıyorsunuz. Elinize ve ağzınıza sağlık.

Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Fotoğraf Analizi

×
Randevu Al


×
Doktorumuza Sorun

×
insan-yuzu-simetrik-mi