Yüz germe ameliyatları aslında size doğallığı en çok veren estetik ameliyatlardır. Dolayısıyla ameliyattan sonra rüzgar tünelinden çıkmış gibi ağzınızın geride olması, açık olması ya da göz kapaklarınızın yukarıya doğru kalkık olması beklenen bir durum değildir. Belki ilk bir iki hafta şişlik nedeniyle ağız köşesi ya da gözlerimizin etrafı ödemli olabilir.

Ancak, kalıcı sonuçlara baktığınız zaman ağız köşeniz yukarıda ve geride, ve göz kapaklarınızın etrafı daha yukarıda olmaz. Hastaların korktuklarının aksine yüz germe ameliyatı sonrasında rüzgar tünelinden çıkmışcasına ağzımızın geriye doğru kaydığı ya da göz kapaklarımızın geriye doğru kaydığı bir görünüm olmaz doğru planlanmış bir yüz germe size en doğal sonucu veren estetik ameliyattır.

Şunu hiç unutmayın ki bu ameliyatı diğer ameliyatlardan ayıran en önemli fark sizi değiştirmemesidir, başka bir insan yapmamasıdır. Sizi 10-15 yaş önceki halinize döndürür. Dolayısıyla yüzünüzün çekik, gözlerinizin yukarıya doğru olması yüz germe ameliyatı için beklenen bir sonuç değildir.

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy verilmedi.)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts

Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Fotoğraf Analizi

×
Randevu Al


×
Doktorumuza Sorun

×
orta-yuz-germe-ameliyati-nedir