Estetik ameliyatları aslında mutluluğunuza dair birer iç yolculuktur. Bütün yolculuklarda olduğu gibi yolculuğa kiminle çıktığınız çok önemlidir. Dolayısıyla hekim tercihiniz bu noktada başarıya ve de mutluluğa götüren anahtardır.

Hekiminizi seçme konusunda bence çok titiz davranmalı, bu ameliyat konusunda çok tecrübeli ve işini severek yapan bir cerrah olmasına özen göstermelisiniz.

Cerrahınız ile uzun uzun görüşerek hayata ya da ameliyata bakış açısını, cerrahi felsefesini anlamaya çalışın. Doğallıktan yana mı olduğu ya da iddialı, gösterişli ameliyatlardan yana mı olduğu sizin sonucunuzu aslında birebir etkileyecek önemli göstergelerden bir tanesidir.

Ameliyat öncesindeki görüşmenizde, kendi beklentilerinizi anlatmanın yanı sıra hekiminizin size sunduğu yorumları daha önce yapmış olduğu hastaların sonuçlarını mutlaka uzun uzun konuşun. Size benzer hastaları göstermesini rica edin ve kendi özelliklerinizi ve diğer hastaların özelliklerini anlatmasını rica edin. Böylece, hekiminizin felsefesini doğallığa, estetiğe bakış açısını anlayabilirsiniz.

Doktor seçiminde işini severek yapan bir cerrah olmasına özen göstermelisiniz. Hemen => https://gurkankayabasoglu.com/gurkan-kayabasoglunu-taniyalim/

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oy verildi, Ortalama: 5,00)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts

Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Start typing and press Enter to search

Fotoğraf Analizi

  ×
  Randevu Al


   ×
   Doktorumuza Sorun

    ×
    Photo

     ×
     Appointment


      ×
      Ask Question

       ×
       Vereinbaren Sie einen Termin


        ×
        Stellen Sie eine Frage

         ×
         Fotoanalyse

          ×
          koyu-renkli-gozaltilarina-etkili-cozumlerestetik-ameliyatlara-karar-verme-asamasindaki-psikolojik-ve-tibbi-gereklilikler

          Messenger

          Doktora Sor

          WhatsApp

          Şimdi Ara