Badem göz ameliyatı çok farklı bir şeydir. Bildiğiniz gibi yaşlanmakla birlikte insanların alt gözleri, yanakları aşağıya doğru sarkacak ve bazı insanlarda bu sarkma daha acımasız olabiliyor.

Gözümüzün iç kısmıyla dış kısmı arasına bir çizgi çizdiğimiz zaman bunun tam yer küreye paralel olmaması gerekir, dış kısmının biraz daha yukarıda olması gerekir. Bunu tabi ki abartmamak gerekir.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Bunun da farklı yöntemleri var. Bunun için saçınızın içerisinden kesi yapıp orta yüz germe ile birlikte yapılabilir. Gözünüzün alt kısmından kesi yapılarak yanak dokunuz ile birlikte kaldırılabilir ya da üst göz kapağı ameliyatı ile birlikte yandan bir kesi yapılıp yukarıya doğru kaldırılabilir.

Burada önemli olan hastamızın neye ihtiyacı olduğudur.

Dolayısıyla eğer elmacık kemikleriniz hiç yoksa, orta yüzünüz çok sarkmışsa ve orta yüzünüzü germeye ihtiyacınız varsa size yapılacak badem göz ameliyatı yine bir hüsran olacaktır. Evet en güzelini istiyoruz ama sizin için en güzeli belki de daha büyük işlemlerden geçiyor olabilir. Dolayısıyla bu konuda tecrübeli bir profesyonele güvenmeniz ve bu konuda sizin için en iyisini seçmeniz gerekir.

Badem Göz Estetiği Fiyatları

Badem göz estetiği fiyatları hastanın göz yapısı ve daha önce ameliyat olup olmadığı, ameliyatta kullanılacak teknik, göze yapılacak müdahalelere göre ve her yıl artan maliyetlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

2019 badem göz estetiği fiyatları için asistanlarımla iletişime geçebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi alın => https://gurkankayabasoglu.com/goz-estetigi/

Yazımıza oy verir misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy verilmedi.)

Doç.Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’ndan Bilgi Alın

Recent Posts

Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Fotoğraf Analizi

×
Randevu Al


×
Doktorumuza Sorun

×
goz-estetigi-ameliyati-sonrasi-hasta-deneyimi